Рівне, вул Івана Сірка 3.

Є доставка по місту

Дерев'яні сходи у рівному виготовлення ціна

Рейтинг:  5  Оцінок:  2
Дерев'яні сходи вшнтові Дерев'яні сходи Дерев'яні сходи в проход Дерев'яні сходи вшнтові Дерев'яні сходи Дерев'яні сходиМи робимо на замовлення дерев'яні сходи у Рівному. У нас до кожного замовника індивідуальний підхід, ми враховуємо ваші побажання, особливості вашого дому ну і точні розміри сходів. "Євро-С" має сучасне європейське обладнання та багаторічний досвід. Спираючись на це, ми можемо виготовить надійні і красиві дерев'яні сходи. Ми гарантуємо, що вони будуть служить десятиліттями і матимуть чудовий зовнішній виглад.

Дерев’яні сходи нашого підприємства — це індивідуальний підхід до особливостей Вашої оселі з врахуванням ваших побажань і стилю. Наші знання, досвід та імпортне промислове обладнання дозволять виготовити для Вас надійні, якісні та зручні сходи, які стануть окрасою інтер’єра на довгі роки.

Для східцевих маршів ми використовуємо міцні породи дерева (дуб або ясен). Маючи власне виробництво в Рівному, ми можемо запропонувать найнижчу ціну. Також ви можете зекономити на монтажі, встановивши дерев'яні сходи власноруч. Це нескладно і не потребує висококваліфікованих спеціалістів.

КОМПЛЕКТУЮЧІ ДО ДЕРЕВ'ЯНИХ СХОДІВ

Це - поручні, дерев'яні перила, стовпчики. Все це ви можите замивити разом з дерев'яними сходинками або окремо під індивідуальне замовлення.

Чому варто обрати "Євро-С"?

  • Най нища ціна у Рівному.
  • Висока якість.
  • Швидке виготовлення.