Рівне, вул Івана Сірка 3.

Є доставка по місту

Купить паркет у Рівному Паркетна дошка Рівне

Рейтинг:  5  Оцінок:  2
 Купить паркет у Рівному Паркетна дошка рівне.
сосна, ясен
Товщина: 15 мм
Ціна: від 200 грн кв.м


Товар  Ціна грн м.кв
Паркетна дошка соснова 15мм  200,00
Паркетна дошка ясенова 17мм  460,00

Купляйте паркер у Рівному прямо у виробника "Євро-С". Ми гарантуємо якість і пропонуємо меншу ціну. Ми виготовляємо паркетну дошку в Рівному з якісної сертифікованої деревини і на сучасному обладнанні. Маємо доставку по місту та області . Привеземо паркетну дошку прямо до порога. Ви можете завітать до нас на склад і на власні очі переконаться в якості нашого паркету. Наші працівники дадуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть підібрать ідеальний паркет по ціні і якості.

Паркетна підлога створює затишок і приємну атмосферу. Паркет приємний на дотик і що дуже важливо - теплий, по ньому можна ходить босими ногами, вам не буде холодно. Наша паркетна дошка проходить сушку на спеціальному обладнанні: у ній фактично не залишається вологи 8-10%. Вона не деформується з часом і не втрачає свій зовнійній виглад.

Паркет поділяється на кілька сортів, різниця між ними в зовнішньому вигляді (перепаді тонів, наявності сучків). Тут усе дуже суб'єктивно, кожен виробник має свої стандарти. Вподобання людей дуже різні: комусь подобається світла текстура, комусь темніша. Представники великих торгових мереж приїжджають і власноруч вибирають паркет. Впевнившись в якості, підписують договір на оптові поставки. Ми вам радимо особисто приїхать на наш склад і обрать собі паркет. Ми хочемо, щоб ви були раді покупкою.