Рівне, вул Івана Сірка 3.

Є доставка по місту

Купити блок-хаус Рівне

Рейтинг:  4  Оцінок:  1
Купити блок-хаус Рівне
сосна, вільха, осика, липа, клен, ясен
Ширина: 100мм
Товщина: 32мм
Ціна: від 270 грн кв.м


Товар  Ціна грн м.кв
Блок - хаус сосновий 1г 32мм  330,00
Блок - хаус сосновий 2г 32мм  270,00

"Євро-С" - найбільший виробник блок-хаусу у Рівному. У нас мона купить блок-хаус за ціною виробника. У нас ви можете обрать породу дерева, розміри. Є доставка по місту. Блок-хаус - це суха профільована дошка з напівкруглою лицьовою поверхнею. Блок-хаус використовується для внутрішньої і зовнішньої обшивки стін будинків, котеджів, саун, лазень, лоджій, альтанок, різних споруд.

Після монтажу блок-хауса створюється враження, що будинок зібраний з циліндричної колоди. Такий зовнішній вигляд будинку дуже сподобався людям. Блок-хаус має шпильку і паз, це значно спрощує його монтаж.

На сьогодні блок-хаус надзвичайно популярний. Це екологічно чистий матеріал, виготовлений з натурального дерева. Завдяки блок-хаусу будинок чудово виглядає. Дерев'яний Блок-хаус утеплює ваш будинок, поглинає шум з вулиці та регулює вологість повітря. Це створює сприятливу атмосферу для людей, що проживають в такій оселі.

Враховуючи усі переваги блок-хауса (його довговічність і стійкість до дощів і морозів) з нього стали робить огорожі та ворота. Вони міцні, красиві, їх легко зробити, бо блок-хаус дуже легко кріпиться.